Szanowni Państwo,

 

     Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje nowe rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

 

1. W związku z powyższym informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: Administrator) jest : Elmonter Oświetlenie Mariusz Szkudlarek , ul. Przemysłowa 1, 62-410 Zagórów, NIP: 6670000330 . Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Przemysłowa 1, 62-410 Zagórów lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora.

 

3. Prawnie uzasadnione interesy realizowane polegają na oferowaniu klientom produktów i usług z zakresu asortymentu firmy, które przede wszystkim przyczyniają się do zwiększenia stabilności i bezpieczeństwa obrotu gospodarczego.

 

4. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane ręcznie oraz automatycznie w celu dostarczania klientom firmy Elmonter Oświetlenie kompleksowej informacji gospodarczej w ramach oferowanych przez firmę produktów, w celu prowadzenia działalności gospodarczej zgodnie z przepisami prawa (księgowość) jak również w celach statystycznych.

Firma Elmonter Oświetlenie nie udostępnia danych innym podmiotom, chyba, że zostały zawarte dodatkowe ustalenia w tym zakresie z Państwem. Przetwarzanie danych osobowych na potrzeby ww. produktów mieści się w zakresie działalności gospodarczej firmy Elmonter Oświetlenie.

 

5. Administrator przetwarza Państwa dane osobowe w zakresie, w jakim są one udostępniane przez źródła publicznie - tj. dostępne na stronach www oraz rejestry urzędowe.

 

6. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do:

 

  • - żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych,
  • - żądania od Administratora sprostowania Pani/Pana danych osobowych,
  • - żądania od Administratora usunięcia Pani/Pana danych osobowych,
  • - żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,
  • - wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/pana danych osobowych,
  • - przenoszenia Pani/Pana danych osobowych,
  • - wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 

Z powyższych praw można skorzystać poprzez: kontakt e-mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą poczty tradycyjnej, listownie na adres: ul. Przemysłowa 1, 62-410 Zagórów.

 

7. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

 

Pozdrawiam,

Administrator Danych Osobowych Elmonter Oświetlenie

 

| Elmonter Oświetlenie | Przemysłowa 1| 62-410 Zagórów | Polska |

©2018 Elmonter Oświetlenie